MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsbord 7041100
nr 704 1100
Matsalsbord
Gustaviansk stil, 2 ilägg, diameter: 105, höjd: 74
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
måndag 20 juni 2011
kl 17:02:56
Den Gustavianska stilen